Akce „Dejme dětem rodinu“ na Zámku Nová Horka

Hlavní stránka Zámek Nová Horka Aktuální informace Akce „Dejme dětem rodinu“ na Zámku Nová Horka

pondělí 14. září 2020

Akce „Dejme dětem rodinu“ na Zámku Nová Horka V rámci kampaně Moravskoslezského kraje „Dejme dětem rodinu“ jsme strávili první z nezapomenutelných víkendů na Zámku Nová Horka. Pro návštěvníky byl připraven bohatý zábavný program, ale také pracovníci, kteří poskytovali bohaté informace k náhradní rodinné péči a současně se podělili o vlastní zkušenosti. Zahájení kampaně na Zámku Nová Horka byli přítomni vzácní hosté, náměstci hejtmana Jiří Navrátil a Lukáš Curylo.

Podrobný program pro další akce je zveřejněn na www.dejmedetemrodinu.msk.cz v kalenáři akcí.

Vezměte své děti a navštivte s nimi zdarma i další krásná místa našeho kraje. Akce probíhá pod záštitou náměstka hejtmana kraje pro sociální oblast Jiřího Navrátila.

Autor: Karel Kita Sekce: Aktuální informace   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020