Historie & Walburga

Hlavní stránka Žerotínský zámek v Novém Jičíně Aktuální akce Historie & Walburga

pondělí 11. ledna 2021

Historie & Walburga Moravskoslezský kraj zve na procházku s hraběnkou Walburgou. Nový projekt s názvem Moravskoslezský kraj, historie a já poutavou formou provází po zajímavostech regionu. Průvodkyní je hraběnka Marie Walburga, majitelka zámku v Kuníně, která upozorňuje na zajímavá místa a významné osobnosti spjaté s regionem. Vydat se můžete rovněž na zámek v Kuníně a v pohodlí domova se seznámit s osudy hraběnky Walburgy.

Zde se dostanete do na cestu za poznáním:

Výletníci mohou díky novým webovým stránkám podniknout virtuální výlet, nebo se vydat se speciálním cestovatelským deníkem v ruce rvněž „do terénu“. Cestovatelské deníky obsahují kromě zajímavých informací o vybraných lokalitách také hravé úkoly, a tak děti v areálu zámku Kunín např. hledají erb Walburgů, počítají schody nebo si doma podle návodu vyrobí pečetidlo.

Autor: PhDr. Jaroslav Zezulčík Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021