HÜCKELOVY VILY MAJÍ VLASTNÍ WEB STRÁNKY!

Hlavní stránka Žerotínský zámek v Novém Jičíně Aktuální akce HÜCKELOVY VILY MAJÍ VLASTNÍ WEB STRÁNKY!

úterý 12. května 2020

HÜCKELOVY VILY MAJÍ VLASTNÍ WEB STRÁNKY! Významný areál kulturních památek města Nového Jičína má vytvořeny vlastní webové stránky, které jsou všem zájemcům o historii a jejich záchranu k dispozici. Na stránkách se spolupodílelo několik významných paměťových institucí, Město Nový Jičín a samozřejmě podporovatelů revitalizace vil Augusta a Johanna Hückelových.

Odkaz na stránky najdete >>ZDE<<

Autor: Radek Polách Sekce: Aktuální akce | Aktuality | Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020