Jezevec Chrujda míří do Nového Jičína!!!

Hlavní stránka Žerotínský zámek v Novém Jičíně Aktuální akce Jezevec Chrujda míří do Nového Jičína!!!

čtvrtek 17. června 2021

Jezevec Chrujda míří do Nového Jičína!!! Jezevec z lesa Habřince, kterého stvořil spisovatel Petr Stančík, zažívá se zvířátky spoustu dobrodružství. Zažije je i s kamarády v Novém Jičíně? Milí malí i velcí čtenáři, přijďte se přesvědčit 8. července v 16 hodin na Žerotínský zámek!

V Nové galerii na vás čeká povídání s Petrem Stančíkem, autorem knih pro děti i dospělé (Mlýn na mumie, Pérák).

Vyrobíme si model ponorky Abramis podle knihy H2O a poklad šíleného oka. Materiál pro workshop bude k dispozici na místě.

Těšíme se na vás!

Vstupné: dospělí 70 Kč, děti 40 Kč

Rezervujte si prosím lístky na mailu: lenka.jurackova@muzeumnj.cz

Čtení a workshop se uskuteční za platných aktuálních protiepidemických opatření.

Autor: Karel Kita Sekce: Aktuální akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Tramping na PříborskuZa svoboduVlastivědný sborník Novojičínska700 let města Nového Jičína

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021