Rychlé informace

Od 11:00 do 18:00
Bezbariérová akce.
V parku u muzea Sborová 80

Zavítejte společně s námi do labyrintu řemeslného jarmarku. Zažijete zde množství workshopů, dobový kolotoč, živou hudbu a další zábava na vás čeká v přilehlém parku u muzea Svět Komenského Fulnek. Dále na vás čeká celomuzejní hra a bohatou paletu jídla a pití nabídnou stánky v areálu jarmarku. 

PROGRAM:

11:00 – 18:00               dřevěný kolotoč, stánkový prodej řemeslných, designové oblečky, prodej kváskového pečiva, valašských frgálů, trdelníků, kozích a ovčích sýrů a oříšků, čokolády a dalších dobrot. 
K těmto skvělým jídlům budeme nabízet točené pivo, nebo limonádu a kávu. 

                                      K vyzkoušení budou ukázky některých řemesel, přivítáme také kolegy z příborské pobočky CETRAT a restaurátory Muzea Novojičínska.

                                      

                                      Pro všechny účastníky a pro děti zvláště je připravena celomuzejní hra s tématem LABYRINT SVĚTA A RÁJ SRDCE. Přijďte za námi do kaple, staňte se poutníkem a projděte labyrintem jarmarku, kde máme pro všechny nachystány zajímavé a netradiční hry.

13:00                            Zora Matulové se skupinou Svatband, jarmareční a středověké písně

14:00 – 15:00               Srdce z kvásku - workshop známé blogerky Blanky Kašpárkové.

16:30                            Zora Matulová se skupinou Svatband, jarmareční a středověké písněVstupné bude do areálu stejné jako do muzea.