Tatínci a dědečkové, máte doma plastovou tatrovku? Tak s ní i dětmi či vnuky přijďte soutěžit k muzeu! Zváni jsou samozřejmě i ostatní - maminky, babičky, strýčkové a tetičky. Všichni si mohou zasoutěžit nebo fandit a povzbuzovat.

Soutěžící čeká slalom s tatrovkami, koulení obřích pneumatik z náklaďáků značky Tatra a další soutěže. Na závěr bude vyhodnocena ta nejhezčí tatrovka a všechny účastníky čeká spanilá jízda všech tatrovek. Výherci se budou moci na závěr svézt veteránem značky Tatra.

Připraveny budou nafukovací atrakce pro malé i velké, statická ukázka techniky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, předvedou se i jiná zastavení Technotrasy, například Krajina břidlice, a originální produkty nabídne Pivovar Koníček. Různé místní organizace a drobní podnikatelé představí svou činnost i výrobky. Návštěvníci uvidí některé tatrovky, které čekají na renovaci v depozitáři Tatry a třeba se v budoucnu stanou muzejními exponáty.  

Celým odpolednem bude znít hudba místní kapely Ostopět a akci bude slovem doprovázet a soutěže komentovat Roman Pastorek.

Akce je součástí série akcí Fajne léto v rámci projektu Moravskoslezského kraje Technotrasa, surová krása a probíhá ve spolupráci se Skautským střediskem Kopřivnice.

Všichni jste srdečně zváni.

 


Fotoalbum

Hrátky s tátou a tatrou
Sraz plastových tatrovek 2022
Statická ukázka hasičské techniky 2022
Veterán značky Tatra
Malování na obličej i jiné části těla 2023
Hudební vystoupení skupiny Pří-Kop 2022
Hrátky s tátou a tatrou 2023
Jedna z nafukovacích atrakcí 2022
Soutěže s tatrovkami 2023
Soutěže s tatrovkami 2023
Sraz plastových tatrovek 2022
Někteří z účastníků soutěží 2023