TATRA OČIMA ANTONÍNA VURSTA - 4. díl: Marné naděje z řad T 815

Muzeum nákladních automobilů je rozděleno do 14 okruhů. Jeden z nich se věnuje i marným nadějím. Projektům, které se v různých fázích přípravy zastavily, které se neposunuly dál než do výroby prototypů, nikdy se nepřehouply do sériové výroby… A že jich v průběhu celé etapy vývoje tatrovek bylo… Pan Vurst vyprávěl o těch novějších - marných nadějích z řad T 815. Spolupracoval hned na dvou takových - pro ruský trh se připravoval důlní sklápěč a „lesovůz“.

Další přírůstky ve sbírce

Vedení společnosti Tatra Trucks a.s. společně s jejími majiteli pokračují v podpoře budování unikátní sbírky vozidel Tatra. V průběhu srpna se uskutečnily hned dvě významné události.

Křehká krása skla mezi tatrovkami

První měsíce roku patřily v Muzeu nákladních automobilů Tatra studentům Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské Valašské Meziřící a jejich výstavě "Muzeum očima studentů", na které představili své výtvarné práce inspirované expozicí a exponáty muzea. 

Letní komentované prohlídky muzea

Chystáte se o prázdninách navštívit naše muzeum? Nabízíme ojedinělou možnost pondělních komentovaných prohlídek v poklidné atmosféře uzavřené expozice muzea ostatním návštěvníkům.