Čeká vás odpoledne plné úkolů a zábavy. Kdo si přiveze tatrovku, může se zúčastnit jízdy zručnosti, vyzkoušet si jízdu na cíl nebo slalom s opileckými brýlemi mezi překážkami. Všichni si mohou zkusit koulet obří pneumatiku z náklaďáku značky Tatra. Na závěr čeká všechny účastníky vyhodnocení té nejkrásnější tatrovky a spanilá jízda všech přítomných tatrovek. 

V rámci doprovodného programu se představí sběratel a restaurátor historických kol Petr Šimpach z Bílovce, pečení pravých štramberských uší předvede pan Hezký ze Štramberka, svůj speciální vůz představí Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje. Dopravní prevence se ujme organizace Besip, návštěvníci se budou moci svézt veteránem značky Tatra nebo se zabavit na nafukovacích sportovních atrakcích. Děti si budou moci nechat něco nakreslit nejen na obličej nebo koupit vtipné tričko značky UAX. Originální výrobky svých klientů bude prodávat Effatha Kopřivnice, sociálně terapeutická dílna Slezské diakonie. 

Pro všechny bude připraveno něco dobrého k snědku, ať již oříšky, tyčinky a pořádný hamburger nebo v případě horkého počasí dobrá zmrzlina. 

Celým odpolednem bude znít hudba místní bluegrassové kapely Pří-Kop a akci bude slovem doprovázet a soutěže komentovat Roman Pastorek.

Druhý ročník zábavného odpoledne u příležitosti Dne otců se koná v neděli 18. června od 14 hodin. 

Akce je součástí série akcí Fajne léto v rámci projektu Moravskoslezského kraje Technotrasa, surová krása a probíhá ve spolupráci se Skautským střediskem Kopřivnice. 


Plakát: