FAQ - Na co se nás často ptáte

▶ Osobáky, ale i letadlo, zůstaly v centru (Technické muzeum Tatra), my máme nákladní a užitková vozidla.

▶ Naše adresa: Husova 1326/13. Na silničním orientačním systému je naše muzeum označeno jako Muzeum Tatra II. (symbol nákladního automobilu). Směrovky na Muzeum Tatra I. (symbol osobního automobilu) navádí na Technické muzeum Tatra. Za železniční přejezdem u Penny Marketu na Husově ulici odbočte doleva do pěší zóny (autobusy zde mají zákaz odbočení, pro ně je určen vjezd o něco dále za garážemi). Po vjezdu do areálu jeďte doleva za Depozitář Slovenské strely. 

▶ Depozitář Slovenské strely spadá pod Technické muzeum Tatra a je zpřístupněn formou komentovaných prohlídek v předem vyhlášených termínech.  ONLINE REZRVACE

▶ Muzeum nemá své parkoviště. Parkovat můžete na zpevněné ploše za Depozitářem Slovenské strely (sledujte šipky na asfaltu) a na všech legálních parkovacích místech v okolí

▶ Výhodnější, než vstup do našeho muzea, je společná vstupenka do Muzea nákladních automobilů Tatra, Technického muzea Tatra, Muzea Fojtství a Lašského muzea – platná do konce roku 2022 (Lašské muzeum je do 6/2022 v rekonstrukci).

▶ Dárkové poukazy na společnou vstupenku zatím prodává jen Technické muzeu Tatra. My vám můžeme prodat přímo vstupenku, jejíž platnost je 365 dní od prodeje. 

▶ Máme otevřeno úterý–neděle 9:00–16:00.

▶ Videomapping v expozici běží v rámci provozní dobu od 9.30 do 15.30 co půl hodiny.

▶ WiFi v expozici zatím není, pokrytí WiFi je součástí druhé fáze budování expozice. QR kódy u exponátu proto poskytnou více informací skrz chytrý telefon s vlastními daty.

▶ Mouchy vychytáváme a vše ladíme na turistickou sezónu. ;-)