FAQ - Na co se nás často ptáte

▶ Osobní automobily, ale i letadlo, zůstaly v Technickém muzeu Tatra, v našem muzeu máme nákladní a užitková vozidla.

▶ Naše adresa: Husova 1326/13. Na silničním orientačním systému je naše muzeum označeno jako Muzeum Tatra II. (symbol nákladního automobilu). Směrovky na Muzeum Tatra I. (symbol osobního automobilu) navádí na Technické muzeum Tatra. Za železničním přejezdem u Penny Marketu na Husově ulici odbočte doleva do pěší zóny (autobusy zde mají zákaz odbočení, pro ně je určen vjezd o pár set metrů dále za garážemi). Po vjezdu do areálu jeďte doleva za Depozitář Slovenské strely. 

▶ Depozitář Slovenské strely spadá pod Technické muzeum Tatra a je zpřístupněn formou komentovaných prohlídek v předem vyhlášených termínech.  ONLINE REZERVACE

▶ Muzeum nemá své parkoviště. Parkovat můžete na zpevněné ploše za Depozitářem Slovenské strely (sledujte šipky na asfaltu) a na všech legálních parkovacích místech v okolí.

▶ Výhodnější než samostatná vstupenka do našeho muzea je společná vstupenka do Muzea nákladních automobilů Tatra, Technického muzea Tatra, Muzea Fojtství a Lašského muzea. 

▶ Dárkové poukazy na společnou vstupenku zatím prodává jen Technické muzeum Tatra. My vám můžeme prodat přímo vstupenku, jejíž platnost je 365 dní od prodeje. 

▶ Máme otevřeno úterý–neděle 9:00–17:00 (mimo sezńu od října do dubna do 16:00).

▶ Videomapping v expozici běží v rámci provozní doby od 9.30 do 16.30, a to každou půl hodinu.

▶ WiFi pro stažení aplikace: MNAT Free.